تزریق بوتاکس در ارومیه

 

تزریق بوتاکس در ارومیه

بوتاکس در واقع نوعی پروتئین است که از یک باکتری به وجود می آید که از این ماده برای انقباض عضلات و از بین بردن چروک ها استفاده میشود. بوتاکس در واقع نام تجاری این محصول از شرکت آلرگان کشور آمریکاست.

برای استفاده از بوتاکس آن را به پوست تزریق کرده و این ماده جذب پوست می شود و در انتهای اعصابی که فرمان انقباض را به عضلات می دهند قرار می گیرند. بوتاکس همچنین از آزاد شدن ماده شیمایی به نام استیل کولین جلوگیری میکند که این ماده وظیفه باعث انفباض عضلات می شود و در این صورت است که دیگر عضلات انقباض نشده و باعث فلج موقت چهار تا شش ماهه عضلات می شود و در نتیجه این کار یعنی عدم انقباض عضلات زیر پوست، آرام آرام چین چروک پوست از بین می رود.

تزریق بوتاکس چین های پیشانی و گوشۀ خارجی چشم ها را صاف می کند و ابروها را بالا می برد. مقدار و حالت بالا رفتن ابرو به نحوۀ تزریق بستگی دارد. لذا قبل از تزریق پزشک خود را در مورد تمایل شما از نحوه بالا رفتن ابروی خود آگاه نمائید.

 

Botox in Urmia,بوتاکس در ارومیه,کلینیک تزریق بوتاکس در ارومیه,تزریق ژل و بوتاکس در ارومیه,بهترین دکتر تزریق بوتاکس در ارومیه,دکتر خوب برای بوتاکس در ارومیه,بهترین دکتر تزریق ژل در ارومیه,مراکز تزریق ژل در ارومیه,دکتر بوتاکس خوب در ارومیه,بوتاکس,بوتاکس ارومیه,بوتاکس در آذربایجان غربی,بوتاکس در شمالغرب,بهترین مرکز بوتاکس در ارومیه,بهترین مرکز بوتاکس در شمالغرب

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه